33 855 26 51
+48 509 715 414

Technologia bala

Zdrowy dom z bala
Bale lite jako surowiec naturalny jest najzdrowszym i najtrwalszym materiałem konstrukcyjnym.
Dom drewniany posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach budownictwa, mikroklimat wnętrza budynku. W krajach gdzie budownictwo z drewna jest szeroko rozpowszechnione, statystyczny mieszkaniec tych domów żyje kilkanaście lat dłużej. Drewno suszone komorowo np. świerk, właściwie zabezpieczony, na oddziaływanie warunków atmosferycznych, jest długowieczny i wytrzymuje ponad 300, a modrzew około 1500 lat.

Wysoka stabilność kształtu i jakość powierzchni
Bale klejone dzięki odpowiedniej obróbce nie krzywią się, nie pękają dzięki czemu nadają się szczególnie dobrze do wykonywania wszelkich konstrukcji, a w szczególności ścian. Drewno strugane i fazowane jest ze wszystkich stron, posiada gładką i piękną powierzchnię.

Dom bez chemii
Bale klejone, prawidłowo zamontowane we wnętrzach pomieszczeń, nie wymagają stosowania chemicznych środków ochrony drewna zgodnie z DIN 68800 cz. 3. Zewnętrzna część ścian wymaga jedynie zabezpieczenia środkami przeciw warunkom atmosferycznym, np. przyjaznymi dla środowiska woskami, olejami czy lazurami.

Szeroka gama produktów
Oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości bale z drewna klejonego, w różnych wariantach wykonania, wykończenia o różnych profilach, przekrojach i długościach. W zależności od Państwa upodobań i potrzeb dobierzemy właściwy produkt, który spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy Państwu bale do budowy budynków i budowli sezonowych aż po domy mieszkalne.

domy z bali drewnianych
domy z bali klejonychdomy z bali cena
© 2019 Domy Drewniane Szturc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

KONTAKT

Domy drewniane - SZTURC
Władysław Sławomir Szturc
ul. Wyzwolenia 2
43-460 Wisła
tel. 33 855 26 51
kom. 509 715 414
phonemobile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram