33 855 26 51
+48 509 715 414

Technologia bala

Domy drewniane z bali

Domy drewniane całoroczne są marzeniem niejednego naszego klienta. Urzekają one swoim naturalnym wyglądem, który często kojarzy się wielu osobom z pejzażem górskim. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że domy z bali drewnianych pozytywnie wpływają na zdrowie ich mieszkańców, gdyż nie posiadają one żadnych elementów chemicznych. Nasza firma przedstawia klientom bardzo atrakcyjną cenę za domy drewniane, dlatego coraz więcej z nich, przy jednoczesnym poznaniu zalet tego budownictwa, postanawia skorzystać na naszych usług.

Domy drewniane z bali kolejowych to budynki, które cechuje bardzo duża wytrzymałość i stabilność, której daremnie szukać wśród domów tworzonych z innych materiałów. Nasza firma SZTURC uświadamia klientów, że domy z bali klejonych posiadają szereg zdolności, w skład których wchodzi chociażby możliwość regulacji wilgotności. Wykorzystywane przez nas bale do budowy nie krzywią się oraz nie pękają. Poddawane są one niezbędnej obróbce, dzięki której w efekcie finalnym mamy zawsze do czynienia z gładką powierzchnią. Oferowana przez nas cena za domy z bali kolejowych jest jak najbardziej adekwatna do wysokiej jakości budynku, który cieszyć będzie przez długie lata swoich mieszkańców.

Wykorzystywane przez nas bale, z których budujemy domy z drewna, nie muszą być poddawane chemicznym środkom ochronnym. Wystarczy ich zewnętrzną warstwę, która jest podatna na różnego rodzaju działania atmosferyczne, zabezpieczyć jakimiś lazurami, olejami, czy też środkami woskowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą i z ceną za domy z bali.

Zdrowy dom z bala

Bale lite jako surowiec naturalny jest najzdrowszym i najtrwalszym materiałem konstrukcyjnym.

Dom drewniany posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach budownictwa, mikroklimat wnętrza budynku. W krajach gdzie budownictwo z drewna jest szeroko rozpowszechnione, statystyczny mieszkaniec tych domów żyje kilkanaście lat dłużej. Drewno suszone komorowo np. świerk, właściwie zabezpieczony, na oddziaływanie warunków atmosferycznych, jest długowieczny i wytrzymuje ponad 300, a modrzew około 1500 lat.

Wysoka stabilność kształtu i jakość powierzchni

Bale klejone dzięki odpowiedniej obróbce nie krzywią się, nie pękają dzięki czemu nadają się szczególnie dobrze do wykonywania wszelkich konstrukcji, a w szczególności ścian. Drewno strugane i fazowane jest ze wszystkich stron, posiada gładką i piękną powierzchnię.

Dom bez chemii

Bale klejone, prawidłowo zamontowane we wnętrzach pomieszczeń, nie wymagają stosowania chemicznych środków ochrony drewna zgodnie z DIN 68800 cz. 3. Zewnętrzna część ścian wymaga jedynie zabezpieczenia środkami przeciw warunkom atmosferycznym, np. przyjaznymi dla środowiska woskami, olejami czy lazurami.

Szeroka gama produktów

Oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości bale z drewna klejonego, w różnych wariantach wykonania, wykończenia o różnych profilach, przekrojach i długościach. W zależności od Państwa upodobań i potrzeb dobierzemy właściwy produkt, który spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy Państwu bale do budowy budynków i budowli sezonowych aż po domy mieszkalne.

domy z bali drewnianych
domy z bali klejonychdomy z bali cena
© 2020 Domy Drewniane Szturc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

KONTAKT

Domy drewniane - SZTURC
Władysław Sławomir Szturc
ul. Wyzwolenia 2
43-460 Wisła
tel. 33 855 26 51
kom. 509 715 414
phonemobile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram