Domy z drewna Holz100

Jesteśmy zakochani w naturze i możliwościach, jakie nam oferuje. Chcemy podzielić się nimi z Tobą.

Piąte pokolenie rodziny stolarzy

Jesteśmy rodzinną firmą z Wisły – pasjonatami naturalnego budownictwa i życia w zgodzie z naturą. Właściciel, Władysław Sławomir Szturc, jest 5 pokoleniem stolarzy w rodzinie.

O drewnie i jego niesamowitych właściwościach uczył się więc od dziecka. Teraz wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i wielopokoleniowe doświadczenie, by realizować marzenia klientów o zdrowych, drewnianych, a jednocześnie ekonomicznych i nowoczesnych domach. Pachnących lasem, łagodnie otulających ciepłem oraz zachwycających kojącym klimatem. Przyjaznych dla ludzi i środowiska.

25 lat
doświadczenia
200
wybudowanych domów w całej Polsce
10
zaangażowanych pracowników

Eksperci w technologiach budowy z drewna

Od października 2020 roku jesteśmy partnerem firmy Thoma. Budujemy domy z drewna księżycowego w technologii Holz100 – mamy w niej największe doświadczenie spośród wszystkich firm budowlanych w Polsce. Od lat stawiamy także domy z bala klejonego i okrągłego. Wykorzystujemy również technologię szkieletową oraz materiały ociepleniowe z włókna drzewnego.

Jak pracujemy?

Z otwartością na Twoje potrzeby

Ile ludzi, tyle potrzeb. My chcemy poznać Twoje. Dom dla Ciebie zawsze powstaje na bazie indywidualnego projektu, który tworzymy pod kątem Twoich oczekiwań.

Z troską o zdrowie - ludzi i środowiska

Drewno do budowy pozyskujemy z lasów objętych zrównoważonym nadzorem i używamy nietoksycznych środków - bo na zdrowiu natury zależy nam równie mocno co na Twoim.

Ze szczerym zaangażowaniem

Chcemy, by wybudowany dom był Twoim azylem w zabieganym świecie. Miejscem, do którego wracasz z przyjemnością, otaczając się błogim komfortem.

Rezygnujemy ze sztuczności na rzecz jakości

Sztuczne materiały oraz pełne szkodliwej chemii rozwiązania są wszechobecne niemal wszędzie – ale w Twoim domu wcale nie muszą. To miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu. To miejsce, w którym dorastają Twoje dzieci. Nie ma w nim przestrzeni na ustępstwa w kwestii zdrowia i jakości. Dlatego w SZTURC stosujemy ekologiczne oraz energooszczędne konstrukcje. Budujemy z naturalnego materiału, czyli drewna – najlepszego budulca na świecie, który nie potrzebuje sztucznych ulepszeń.

Jako firma jesteśmy świadomi, że można budować taniej i zarabiać więcej. Ale jako ludzie wiemy, że nie warto. Dlatego dla naszych klientów stawiamy tylko takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać z bliskimi. Dzięki naszemu podejściu i stosowanym technologiom nie musisz szukać już kompromisu między efektywnością a ekologią rozwiązań.